Haberler

17 Ekim 2023

“Galactic Empire” grubu konser için İstanbul’a geliyor

Star Wars” Temali Metal Grubu Galactic Empire, ilk İstanbul konserini 4 Kasım’da Küçükçiftlik Bahçe’de verecek!

Uçsuz bucaksız “Star Wars” evreninin kapıları, sinema tarihinin bu efsanevi serisinin müziklerini metal müzikle yorumlayan Galactic Empire’ın konseriyle 4 Kasım’da KüçükÇiftlik Bahçe’ye açılacak! Üçüncü stüdyo albümleri Special Edition’ın Avrupa turnesi kapsamında İstanbul’a gelecek olan ABD’li grup, Türkiye’deki “Star Wars” hayranlarıyla ilk kez buluşacak. Filmin müzikleri, kostümleri, ışın kılıçları ve grubun ürünlerinin satıldığı stantlarla tam bir “Star Wars” çılgınlığının yaşanacağı konser sonrasında Galactic Empire üyeleri hayranlarıyla bir araya gelerek fotoğraf da çektirecek. Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de gerçekleşecek konserin biletleri satışta!

Şehirdeki etkinliklerin rakipsiz adresi KüçükÇiftlik Park, 4 Kasım Cumartesi akşamı “Star Wars” temalı enstrümantal heavy metal grubu Galactic Empire’ın KüçükÇiftlik Bahçe’de vereceği konserle bir ilke daha imza atacak. Hem grup üyelerinin hem de dinleyicilerin film serisinden kostümler ve aksesuarlarla katılacağı konserle benzersiz “Star Wars” evreni bu defa şehrin merkezine taşınacak.

Çok uzun zaman önce değil, çok da uzak olmayan bir galakside… Evrenin daha önce hiç görmediği bir grup, tek bir amaç için kuruldu: Galactic Empire olarak bilinen durdurulamaz bir müzikal “güç” yaratmak… 2015’te Pennsylvania’da kurulan Galactic Empire, efsanevi besteci John Williams’ın “Star Wars” serisi için bestelediği ikonik müzikleri heavy metal tarzında yeniden yorumlayarak, birçok sistemde korkulan, ezici bir müzikal güç yarattı. Performanslarını Darth Vader, Boba Fett, Stormtroopers ve diğer Sith’lerin kostümleriyle sergileyen grup, gitarda Josh Willis, C.J. Masciantonio, Chris Kelly, davulda Grant McFarland ve basgitarda Carson Slovak’tan oluşuyor. Tekli ve EP’lerin yanı sıra Galactic Empire ve Episode II adlı iki de stüdyo albümü çıkaran Galactic Empire, Mayıs 2023’te yayımladıkları üçüncü albümleri Special Edition’ın ABD turnesinin ardından şimdi de Avrupa turnesini sürdürüyor.

Ebeveynleriyle beraber gelecek 18 yaş altı katılımcılara da açık olan ve beraberinde Star Wars kostümü ile ışın kılıçlarını getirmek isteyenleri bekleyen konserin biletleri şu an satışta.

Etkinlikler ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.