Haberler

17 Ocak 2023

Mandalorian ‘ın 3. sezonu için yeni fragman yayınlandı

Din Djarin ve Grogu’nun kalbimizi yeniden ısıtmasına yalnızca bir buçuk ay kala Disney ve Lucasfilm, 1 Mart 2023’te gösterime girecek olan The Mandalorian 3. sezonun tam fragmanını yayınladı.

Sezonun ilk resmi afişi sosyal medyada tanıtım fragmanı öncesinde yayınlandı:

Lucasfilm, Aralık ayı sonlarında, Din Djarin’in Grogu ile ilgilenirken ve yol boyunca kendi varoluşuna anlam bulmaya çalışırken maceralarının bir sonraki bölümünü anlatacak olan üçüncü sezonun resmi özetini açıkladı. Resmi özet şöyle:

Mandalorian’ın Star Wars galaksisindeki yolculuğu devam ediyor. Bir zamanlar yalnız bir ödül avcısı olan Din Djarin, Grogu ile yeniden bir araya geldi. Bu sırada Yeni Cumhuriyet, galaksiyi karanlık tarihinden uzaklaştırmak için mücadele ediyor. Mandalorian, Grogu ile birlikte yolculuklarına devam ederken eski müttefiklerle yolları kesişecek ve yeni düşmanlar edinecek.

Pedro Pascal, kostümü giyen Brendan Wayne ve Din Djarin’i seslendiren Lateef Crowder ile geri dönüyor. Geri dönen kadroda ayrıca Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Carl Weathers (Greef Karga), Emily Swallow (the Armorer), Giancarlo Esposito (Moff Gideon), Omid Abtahi (Dr. Pershing), Amy Sedaris (Peli Motto), Christopher Lloyd, Misty Rosas (doğrulanmamış bir karakteri oynuyor), Simon Kassianides (Axe Woves, Bo-Katan’ın arkadaşı) bulunuyor.

Jon Favreau, sekiz bölümün tamamında ana yazar olarak geri dönüyor, Dave Filoni iki bölümde ve Noah Kloor bir bölümde ortak yazarlık görevlerini üstleniyor. Disney Plus, yeni sezonun yönetmen listesini de onayladı: Rick Famuyiwa, Rachel Morrison, Lee Isaac Chung, Carl Weathers, Peter Ramsey ve Bryce Dallas Howard. Famuyiwa, Weathers ve Howard önceki sezonlardan dönüyor; Rachel Morrison, Black Panther ve Mudbound’da çalıştığı için çoğunlukla bir görüntü yönetmeni olarak bilinir, ancak aynı zamanda Apple’ın The Morning Show’unun bir bölümünü ve American Crime Story’nin birkaç bölümünü de yönetmiştir. Lee Isaac Chung, Minari’nin arkasındaki Akademi Ödüllü film yapımcısı, Peter Ramsey ise 2018 yapımı Spider-Man: Into the Spider-Verse filminin yönetmenlerinden biriydi. Raporlara göre, yaklaşan Ahsoka dizisi için de yönetmenlik yaptı.

The Mandalorian, 1 Mart 2023’te Disney Plus’a geri dönüyor.

Diziler ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.