Haberler

10 Aralık 2022

The Acolyte dizisinden set fotoğrafları sızdı

Disney+ platformunun yeni Star Wars dizilerinden The Acolyte ‘ın konu olarak neleri ele alabileceğine dair oyuncu kadrosundan gelen ipuçları daha önce paylaşmıştık. The Daily Mail’den sızdırılan bazı set fotoğrafları, oyunculardan Lee Jung-jae, Dafne Keen, Dean-Charles Chapman ve diğerlerini kostümleriyle gösteriyor.

İlk olarak, ormanda Jedi cübbesi giyen Lee Jung-jae var. Squid Game’den Emmy ödüllü aktörün Eylül ayı başlarında dizinin erkek başrolünü oynayacağı bildirildi ve görünüşe göre Amandla Stenberg’in eski Jedi Ustası’nı oynuyor olabilir.

Sırada, The Daily Mail’in sette aşağıdaki resimdeki karakter olarak gördüğünü iddia ettiği Dafne Keen var. Benzerlik orada olsa da kimliğini henüz doğrulayamadık ve şimdilik tabloid’in sözüne güveneceğiz. Açıkça çok fazla makyaj altında:

Ayrıca bir Jedi Padawan olarak Dean-Charles Chapman’a ilk bakışımız var.

Sette görülen uzaylıların listesi bir Wookiee ile başlıyor. Görünüşe göre ikinci görüntüde görülen uzay gemisinin önünde Chapman ile bir sahne çekmiş:

Dafne Keen olduğu varsayılan kişiye benzer silahlar kullanan ve Zabrak oynadığını varsaydığımız bir kadının yanında yürüyen iki aktris de fotoğraflandı:

Son olarak, The Daily Mail’in “çimen kaplı speeder bike” dediği şeyin bir fotoğrafına sahibiz, ancak bununla ilgili daha fazla ayrıntıya sahip değiliz:

Acolyte önümüzdeki Mayıs ayına kadar İngiltere’de çekilecek ve muhtemelen 2024’ün başlarında Disney Plus’ta yayınlanması hedefleniyor.

Diziler , ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.