Haberler

10 Aralık 2022

Star Wars Jedi: Survivor oynanış videosu yayınlandı

Geçtiğimiz hafta, hakkında bir roman geleceğini duyurduğumuz Star Wars Jedi serisinin beklenen oyunu Star Wars Jedi: Survivor için The Game Awards 2022 etkinliğinde yeni bir oynanış videosu yayınlandı ve oyunun çıkış tarihi 17 Mart 2023 olarak duyuruldu.

Bu yeni video, yeni konumları, karakterleri ve oynanış mekaniklerini sergiliyor, ancak daha da önemlisi, Cal Kestis ve Stinger Mantis ekibinin giderek güçlenen bir İmparatorluktan kaçtığını gören daha karanlık olay örgüsü hakkında daha fazla ayrıntıyla karşılaşıyoruz. Ancak tanıdık yüzeyin altında çok daha fazlası oluyor ve bu konuda daha fazlasını öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

Star Wars Jedi: Survivor, 17 Mart 2023’te kesin çıkış tarihini duyurdu ve Steam gibi dijital vitrinlerde şimdiden ön sipariş verilebilir. EA Respawn Entertainment, bu üçüncü şahıs-anlatı odaklı aksiyon-macera oyununu yalnızca mevcut nesil konsollar (PS5 ve Xbox Series X/S) ve yalnızca PC için geliştirdi. Jedi: Survivor raflara çıktıktan sonra, şirketin iki Star Wars projesi daha yolda olacak: tecrübeli OG Battlefront ekibi tarafından geliştirilen bir nişancı oyunu ve eski Firaxis (XCOM ve Civilization serisi) geliştiricileri ile işbirliği içinde bir taktiksel strateji oyunu.

Oyunlar ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.