Haberler

8 Kasım 2022

The Acolyte dizisinin oyuncu kadrosu resmi olarak duyuruldu

Leslye Headland öncülüğündeki Disney+ Oriijinal dizisi, Star Wars hayranlarını Yüksek Cumhuriyet dönemine götürecek.

Bugün Disney+, Lucasfilm’in yaklaşan Star Wars Original serisi The Acolyte’ın oyuncu kadrosunu duyurdu. Daha önce duyurulan Amandla Stenberg’e (The Hate U Give) katılanlar arasında Emmy ödüllü Lee Jung-jae (Squid Game), Manny Jacinto (Nine Perfect Strangers), Dafne Keen (His Dark Materials), Jodie Turner-Smith (Queen & Slim), Rebecca Henderson (Inventing Anna), Charlie Barnett (Russian Doll), Dean-Charles Chapman (1917) ve Carrie-Anne Moss (Matrix) yer alıyor.

Lucasfilm ayrıca aşağıdan inceleyebileceğiniz serinin ilk kamera arkası görüntüsünü de yayınladı.

The Acolyte, izleyicileri Yüksek Cumhuriyet döneminin son günlerinde gölgeli sırlar ve ortaya çıkan karanlık taraf güçleriyle dolu bir galaksiye götürecek bir gizem-gerilim serisi. Eski bir Padawan, bir dizi suçu araştırmak için Jedi üstadı ile tekrar bir araya gelir, ancak karşılaştıkları güçler tahmin ettiklerinden daha uğursuzdur.

Yüksek Cumhuriyet, Star Wars: Gizli Tehlike olaylarından yüzyıllar önce Jedi Düzeni’nin zirvesindeydi. StarWars.com’un High Republic ile ilgili her şey için resmi merkezinde bu dönem hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yaratıcı, gösterici ve yönetici yapımcı Leslye Headland’ın elinden çıkacak olan The Acolyte, İngiltere’de çekimlere başladı. Yürütücü yapımcılar arasında Kathleen Kennedy, Simon Emanuel, Jeff F. King ve Jason Micallef bulunuyor. Rayne Roberts ve Damian Anderson yapımcılığını üstleniyor. Headland, dizinin pilot bölümünü de yönetecek.

The Acolyte, yalnızca Disney+ üzerinden yayın yapacak.

Diziler , ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.