Haberler

4 Nisan 2020

Mandalorian dedikoduları: son bir haftada neler oldu?

Şayet bir değişiklik olmazsa Ekim ayında Disney Plus üzerinde yayınlanacak olan Mandalorian dizisinin ikinci sezonunda rol alacak oyuncular ve karakterler hakkında son bir hafta içerisinde epey dedikodu ortaya çıktı. Gelin neler olup bittiğine bir göz atalım.

Jamie Lee Curtis kadroya katılmış olabilir

Making Star Wars sitesinin paylaştığı bilgiye göre Halloween serisi ve True Lies gibi filmlerle tanıdığımız ünlü oyuncu Jamie Lee Curtis, Avatar 2 ve Mandalorian’ın çekildiği ortak stüdyoda görülmüş, dolayısıyla kendisi bu iki yapımın her ikisinde, veya sadece birinde yer alıyor olabilir.


Michael Biehn kadroya katıldı

Terminator ve Aliens filmlerinden tanıdığımız oyuncu Michael Biehn, yine Making Star Wars sitesinden gelen bilgilere göre dizinin ikinci sezon kadrosuna “yeni bir karakter” canlandırmak üzere katıldı. Bu karakterin, başroldeki Mandalorian’ın geçmişinden tanıdığı başka bir ödül avcısı olabileceği, ve düşman veya dost olup olmadığının şimdilik bilinmediği söyleniyor. Biehn’in canlandıracağı karaktere ait bir konsept çizim de yayınlandı.


Yüzbaşı Rex dönüyor olabilir

Serinin yaratıcılarından Dave Filoni’nin Twitter’da banner olarak paylaştığı bir konsept çizim, bazı hayranlara yeni Mandalorian sezonunda Yüzbaşı Rex karakterinin gözükebileceğini düşündürdü.


Ahsoka Tano için Rosario Dawson seçildi

Haftanın belki de en büyük dedikodusu, yeni sezonda Ahsoka Tano karakterinin gözükeceği, ve bu karakterin de oyuncu Rosario Dawson tarafından canlandırılacağı ile ilgili. Slashfilm sitesinin aktardığı ve THR ile Variety’nin teyit ettiği bilgiye göre Rosario Dawson ile anlaşma yapılmış, Lucasfilm ise konuyla ilgili bir yorum yapmaktan çekiniyor. Ahsoka Tano karakterini on yılı aşkın bir süredir seslendiren ve karakter ile neredeyse özdeşleşen Ashley Eckstein ise konuyla ilgili olarak Instagram’da yaptığı açıklamada şöyle diyor:

“Doğruyu söyleyeyim, ben The Mandalorian’a dahil değilim. Dahil olmadığım konularla ilgili soruları yanıtlayamam. Ben bir oyuncuyum ve canlı film/dizi, tiyatro, seslendirme, sunum gibi her mecrada yer aldım; 14 yıldır da Ahsoka Tano’yu her yerde canlandırmak benim hayalimdi. Ahsoka Tano için yeni hikayeler yaratmakta karşıma çıkacak her fırsat için şimdiden şükran duyuyorum ve efsanesinin devam ediyor olmasından mutluyum. Ahsoka Tano’ya can veren çok yetenekli bir ekibin üyelerinden biriyim. Ahsoka ile ilgili son kararı vermek bana düşmüyor ve hakkında hiçbir şey bilmediğim bir konu hakkında da yorum yapamam.”

Diziler ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.