Haberler

4 Şubat 2012

Tiglon’dan Bölüm I:3D Sürprizleri !

04.02.2012 – Bölüm I: 3D’nin Türkiye dağıtımcısı olan Tiglon’dan Yıldız Savaşları. Com ziyaretçilerine müthiş hediyeler! 11 Şubat’taki gösterimde kazananlara bizzat dağıtılacak olan hediyeler arasında 5 adet tshirt, 5 adet lenticular card ve 5 adet magnet bulunuyor. Yapmanız gereken tek şey, bugün, yani 4 Şubat’tan 9 Şubat’a kadar Facebook sayfamızı takip ederek sorulan soruları yanıtlamak. Yarışmamızın kurallarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Yarışmamızın kuralları şu şekilde:

  • Yarışma, 4 Şubat’ta başlayacak ve 9 Şubat’ta sona erecek.
  • Yarışma boyunca her gün bir soru sorulacak, ve doğru yanıtı veren ilk kişi tshirt, ikinci kişi magnet, üçüncü kişi ise lenticular card kazanacak. Böylelikle toplamda 15 ayrı kazanan olacak.
  • Yarışmada sorulan sorular Star Wars Bölüm I’den olacak ve yanıtların yarisma@yildizsavaslari.com adresine gönderilmesi gerekecek. Facebook üzerinden verilen yanıtlar geçersiz sayılacak.
  • Kazanan kişilere armağanları 11 Şubat’ta İstinye Park’taki Bölüm I: 3D gösteriminde açıklanacak ve filmden hemen önce elden verilecek (bu nedenle gösterime katılacak kişilerin yarışmaya katılmalarını öneririz-hediye kazanıp gösterime katılmayanlara hediyeleri postalanmayacaktır).
  • Bir hediye kazanan ikinci bir hediye kazanamaz.
YıldızSavaşları.Com , ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.