4 Haziran 2004
 

Ankara'dan Darth Shaem (Sercan Elifer) 'in anıları sitemize eklendi. Ümit vaadeden bu genç Sith'in kısa ama öz anılarını bir solukta okuyabilmeniz için "Anı" linkine tıklamanız yeterli.


2 Mayıs 2004
 

Darth Pyross (Ateş Çetin) 'in yeni anıları sitemize eklendi. Bu yeni 9 bölüme yukarıdaki "anı" linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.


26 Nisan 2004
 

II. GELENEKSEL ANKARA FAN TOPLANTISI - DETAYLAR
- 23 Nisan'da Ankara'da düzenlediğimiz ikinci fan toplantısına ait görüntüler ve detaylar sitemizde ! Son derece renkli geçen toplantıya özel sayfamıza Aktiviteler linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.


14 Nisan 2004
 

KOSTÜM BÖLÜMÜMÜZ AÇILDI !
Artık sitemiz üzerinden Jedi Robe, yani Jedi Cübbesi sipariş edebileceksiniz, üstelik çok uygun bir fiyata. Bilgi için yukarıdaki linki veya burayı tıklayın !

5 Nisan 2004
 


II. GELENEKSEL ANKARA FAN TOPLANTISI !
-
Uzun bir aradan sonra Jedi & Sith, Türkiye'nin çeşitli noktalarındaki hayranları yeniden bir araya getirmek üzere 23 Nisan'da bir kez daha Ankara'da toplanıyor. En son 17 Mayıs'ta gerçekleştirilen, Ankara ve İstanbul'dan gelen hayranları bir araya getiren toplantı geniş kapsamlı olması bakımından bir ilkti. Geçen toplantıda neler yapıldığı hakkında detaylı bilgi almak için: http://www.jediandsith.org/aktiviteler/bulusma4.html

Tıpkı geçen toplantıdaki gibi Ankara yolculuğumuz günübirlik olacak. İstanbul'lu Star Wars fanları 22 Nisan akşamı trene binecekler ve ertesi sabah, yani 23 Nisan sabahı Ankara'da olacaklar. Ve aynı gece binecekleri trenin kalkış saatine kadar Ankara'lı hayranlarla beraber Star Wars dolu bir gün geçirecekler. Üstelik bu kez ODTÜ'de düzenlenen FRP Convention'da yer alacağımız için ışın kılıcı düelloları sınırsız ve çok geniş bir alanda gerçekleştirilebilecek. Arzu edenler ODTÜ yurtlarında (gecelik 5 mil./TL) kalabilecekler. Star Wars hayranı insanlarla bir araya gelmek ve unutulmayacak bir gün yaşamak için bu değerli fırsatı sakın kaçırmayın! Unutmayın, Davetlisiniz !

(NOT: İstanbul'dan katılmayı düşünen Star Wars hayranlarının en geç 15 Nisan tarihine kadar geleceklerine dair info@jediandsith.org adresine mail atsınlar. Tren biletlerinin alınması için önceden organize olunması gerekiyor. Sorular için: info@jediandsith.org)

(II. NOT: Ankara'lı Star Wars fanları buluşma detayları için Darth Kenobi'ye (Can Sineklioğlu) shadowsith@jediandsith.org adresinden ulaşabilirler.)


26 Şubat 2004
 

Geçen hafta Avaturk ve J&S ortaklığıyla düzenlenen Star Wars Galaxies tanıtımı ile ilgili detaylar ve fotoğraflar sitemize eklendi. "aktiviteler" linkine tıklayarak tanıtım ile ilgili hazırlanmış özel sayfaya ulaşabilirsiniz.

23 Şubat 2004
 

Darth Kenobi - Can Sineklioğlu'nun anıları sitemize eklendi. "Anı" başlığı altından onun Star Wars ile ilgili yaşadıklarına ve deneyimlerine ulaşabilirsiniz.

16 Şubat 2004
 

J & S ve AVATURK ortaklığıyla STAR WARS GALAXIES tanıtımı ! - Ülkemizde online oyunculuk ve yasal ürünlerin satışı konusunda yeni bir çığır açan Avaturk, sizlerin de bildiği gibi tüm Star Wars fanlarının en çok beklediği ve oynamayı en çok arzuladığı devasa bir multiplayer oyun olan Star Wars GALAXIES'i ülkemize getirdi. Ve şimdi, 21 Şubat 2004 Cumartesi günü, Caddebostan D&R'da, 14:00-18:00 saatleri arasında bizlerin de katılacağı özel bir tanıtım düzenlenecek. Dev ekranda oyuna bağlanacak ve Star Wars evrenini canlı olarak görme imkanına kavuşacağız. Böylesine özel bir günde sizlerle bir araya gelmekten kıvanç duyacağız. Star Wars ile dolu dolu geçecek olan bu günü sakın kaçırmayın !

Star Wars Galaxies hakkında detaylı bilgi için: http://swg.avaturk.com/

Bununla beraber artık sitemizden Avaturk ürünlerini çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
İstediğiniz ürünün üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Güç Daima Sizinle Olsun!


15 Ocak 2004
 

Sitemizde bazı ufak tasarım değişiklikleri yaptık. Umarız bu görsel değişiklikler hoşunuza gider.
Bunun dışında yakın bir zamanda Ankara'da bir fan toplantısı düzenlemeyi planlıyoruz. Katılım, fikir ve görüşler için lütfen mail atın: info@jediandsith.org


+ Haber arşivi