Haberler

7 Kasım 2022

Andor ‘un devam çekimleri 21 Kasım’da başlıyor

Andor ‘un ikinci sezonunun çekimleri bu ay içinde başlayacak.

Stellan Skarsgård daha önce 2. sezonun çekimlerinin 2022’nin sonlarında başlayacağını söylerken, Tony Gilroy, Collider’dan Steve Weintraub ile yaptığı röportajda sezonun ilk çekimlerinin 21 Kasım 2022 Pazartesi günü, yani ilk sezonun finaline günler kala Londra’da çekileceğini doğruladı.

Gilroy, Şükran Günü için eve uçmadan önce birkaç gün prodüksiyon üzerinde çalışacak ve ardından tekrar Londra’ya uçacak. Bu haber, Ariel Kleiman, Janus Metz ve Alonso Ruizpalacios’un ikinci sezonun bloklarını yöneteceklerine dair önceki duyurudan geliyor.

Ayrıca Gilroy, 2. sezonun yazarlarını da açıkladı. Mevcut hapishane hikayesinin hayranları, yazar Beau Willimon’un (House of Cards’ın yaratıcısı ve göstericisi) ve Dan Gilroy’un geri dönmesinden memnun olacak. Daha önce Gears 5’ten Tom Bissell’in de yazı ekibine katıldığı açıklanmıştı ve Gilroy, Collider’a aslında yeni sezon için Star Wars bilgisine sahip yazarlar aradığını açıklamıştı. Bu, Gilroy’un büyük Star Wars hayranlarını yazar olarak istemediğini kabul ettiği 1. sezonla tam bir tezat oluşturuyor.

[Tom Bissell] gerçekten harika ve gerçekten, gerçekten ilginç, çok yönlü, gerçekten iyi bir yazar. Ama aynı zamanda çok, çok büyük bir Star Wars hayranı ve Rogue [One]’a gireceğimiz için başka bir profesyonelimiz olduğundan emin olmak istedik.

Bu, Andor’un zaman zaman geleneksel bir Star Wars dizisi gibi hissettirmemesi konusunda biraz hayal kırıklığına uğrayabilecek hayranlar için kesinlikle iyi bir haber. Gösterinin tonu aynı kalacak olsa da, Bissell’in Star Wars konusundaki bilgisi ve tutkusu, Tony Gilroy galaksinin çok uzaklardaki geri kalanıyla herhangi bir bağlantı kurmak istiyorsa kesinlikle yardımcı olacaktır.

Diziler , ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.