Haberler

6 Kasım 2022

Grogu kısa animasyonu 12 Kasım’da geliyor olabilir

Görünüşe göre, Grogu ‘nun başrolde olduğu küçük bir Star Wars kısa filmi, önümüzdeki hafta 12 Kasım’da Disney Plus ‘a gelecek. Niteliği belirsiz olsa da.

Sürpriz haberler, aylık yayın programının bir parçası olarak Disney Plus İtalya’nın resmi kanalları (r/StarWarsLeaks) aracılığıyla geliyor. Aşağıdaki kırpılmış ekran görüntümüze göz atın:

Bu tür kısalar için herhangi bir pazarlama yapılmamış olsa da, başlığın Star Wars Zen bölümünden “Grogu and Dust Bunnies”ın arka planda oynatılmak (ya da küçük aralarda izlenmek) üzere tasarlanmış Disney Plus’ın zaman içinde çıkardığı birçok ortam sesinden / müzik videosundan biri olabileceğini tahmin edebiliriz. Örneğin, birçok animasyonlu Disney klasiğinden öne çıkanları yakalayan 2020 Zenimation’ın fragmanı:

Ayrıca, geçen yıl Lucasfilm ve Disney Plus’ın Galaxy of Sounds başlığı altında bir dizi benzer kısa filmi bir araya getirdiğini de hatırlayacaksınız, ancak bu yeni Grogu kısa filmi, bunun temel felsefelerini paylaşsa bile tamamen farklı bir şey gibi görünüyor.

Önümüzdeki hafta ne elde edersek edelim, Disney ve Lucasfilm’in Grogu ile ilgili yeni oyuncaklar, Hasbro figürleri ve bunun gibi çeşitli içeriklerle ilgili son duyurularla The Mandalorian 3. sezona doğru ilerlemeye başladığı oldukça açık hale geliyor.

Diziler , ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.