Haberler

6 Kasım 2022

Andy Serkis , Snoke karakteri üzerinde çalışmaya istekli

Yüce Lider Snoke ‘un ardıl Star Wars üçlemesindeki arka planından en fazla öğrendiğimiz şey, Ben Solo’nun Kylo Ren’e dönüşümünü büyük ölçüde etkilemesi ve daha sonra Palpatine tarafından İlk Düzen için bir kukla lider olarak hizmet etmek üzere yaratılmış biri olduğu idi. Ancak Andy Serkis , Snoke’un geçmişini daha fazla göstermekle hala ilgileniyor.

Jake’s Takes ile yeni Star Wars rolü hakkında konuşurken – Narkina 5’teki hapishanenin huysuz ama asil bir yöneticisi olan Kino Loy – Andy Serkis, serideki ilk rolü olan esrarengiz Yüce Lider Snoke ile ilgili bir ilişki olabileceğine dair teorileri hızla ortadan kaldırdı:

“Hayranlar ve onların ortaya atacağı söylentiler için çok endişeliydim, Snoke teorileri yağmur gibi yağmaya başlayacak ve insanlar olmayan parçaları bir araya getirip ‘Kino Loy’un Snoke ile ilgisi var mı?’ diye düşünmeye başlayacaklardı – ve size söylemeliyim ki, hiçbir bağlantı yok! Bunu net bir biçimde bir kenara koyalım ve kimse yanılgıya kapılmasın.”

Andy Serkis, iki karakterinin bir şekilde ilişkili olma olasılığını derinden düşünmediğini, ancak kendisinin dizideki varlığının bu tür spekülasyonlara yol açacağından endişe duyduğunu belirtti. Tony Gilroy’un filmdeki çalışmalarının ve şimdi filme doğru giden bu dizinin hayranı olduğunu söyleyerek konuşmayı hızla devam filmlerinden uzaklaştırdı ve tekrar Rogue One’a çevirdi:

“Bence bu harika bir iş, gerçekten böyle düşünüyorum. Tony Gilroy çok usta bir hikaye anlatıcısı… Rogue One’ı sevdim ve [o] bunu yapmam için bana yaklaştığında, ‘Ah, bilirsin… Eminim insanlar [başka bir karakter] olmama izin verebilirler’ diye düşündüm. Snoke, görünüşü, varlığı, temsil ettiği her şey açısından yeterince uzaktır. Bu, spektrumun karşı ucudur; bu bir insan karakteridir. [Çevresinde] çok güçlü bir temeli var.”

Devam filmlerindeki rolü konusuna geri dönen Andy Serkis, karakteri Yüce Lider Snoke’u, tercihen serinin yaratıcısı George Lucas’ın katılımıyla daha fazla keşfetmek istediğini açıkladı:

“Yeterince Snoke gördüğümüzü sanmıyorum, bence insanlar daha fazla Snoke görmeyi sevecekler ve Snoke’un ardındaki hikayeyi gerçekten dolduracaklar, çünkü bence daha kapsanacak çok verimli topraklar var.”

Diziler , ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.