Haberler

15 Eylül 2021

Star Wars: Hunters videosu yayınlandı

Arena’ya girme vakti yaklaşıyor.

Bugün, Star Wars: Hunters ‘ın yepyeni sinematik fragmanında, bazı olası takım arkadaşlarımız ve rakiplerimizle tanışıyoruz. Zynga ve Lucasfilm Games’in rekabetçi savaş oyunu, kurnaz karanlık taraf savaşçısı Rieve’den, gözü dönmüş Mandalorian Aran Tal’a ve droidleri silahsızlandırmaya meraklı bir Wookiee savaşçısı olan heybetli Grozz’a kadar, savaş alanındaki tanıdık gruplardan diğer savaşçılar da dahil olmak üzereoyuncuları onlarla tanıştırmak için Vespaara dünyasına taşıyacak.

Galaktik İmparatorluğun çöküşünden sonra geçen Star Wars: Hunters, oyuncuları gerçek zamanlı olarak ikonik Star Wars mekanlarından ilham alan arena ortamlarında savaşmak için bağlayacak. Sizi hızlı tempolu ve görsel olarak çarpıcı Star Wars çatışmasına sürükleyecek bu aksiyon oyununda cesur ödül avcıları, İsyanın kahramanları ve düşmüş İmparatorluğun bekçileri olarak yarışın.

Star Wars: Hunters, 2022’de Nintendo Switch, App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilecek. Star Wars: Hunters’ı indirmek ve oynamak için Nintendo Switch Online üyeliği gerekmiyor. www.swhunters.com adresinde Star Wars: Hunters hakkında daha fazla bilgi edinin.

Oyunlar ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.