Haberler

5 Ağustos 2021

The Bad Batch ‘in 2. sezonu onaylandı

Clone Force 99 başka bir görev için geri dönecek.

Disney+ bugün, eleştirmenlerce beğenilen animasyon dizisi Star Wars: The Bad Batch ‘in 2022’de vizyona girecek ikinci sezonunu duyurdu.

Disney+ ve ESPN+ başkanı Michael Paull, “Hayranlar Star Wars: The Bad Batch’in aksiyon ve dramasını coşkuyla benimsedi ve Star Wars animasyon evreninin Disney+’ta genişlemeye devam ettiğini görmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Yıldız Savaşları serisinin özel yayın evi olarak, hayranların favorisi olan bu animasyon dizisinin ikinci sezonunu bekletemeyiz.”

Yönetici yapımcı Dave Filoni, “Lucasfilm Animasyon ekibinin tamamı ve ben, Disney + ve hayranlarımıza Bad Batch’in hikayesini anlatmaya devam etme fırsatı için teşekkür etmek istiyoruz” diye ekledi.

Star Wars: The Bad Batch, Bad Batch’in (ilk olarak Star Wars: The Clone Wars’da tanıtıldı) seçkin ve deneysel klonlarını ve onların genç üyesi Omega’yı, savaşın hemen ardından hızla değişen bir galakside yollarını bulurken takip ediyor. Klon Savaşı. Star Wars: The Bad Batch, Dave Filoni (The Mandalorian, Star Wars: The Clone Wars), Athena Portillo (Star Wars: The Clone Wars, Star Wars Rebels), Brad Rau (Star Wars Rebels, Star Wars Resistance) tarafından yürütülüyor. , Jennifer Corbett (Star Wars Resistance, NCIS) ve Carrie Beck (The Mandalorian, Star Wars Rebels), yapımcı olarak Josh Rimes (Star Wars Resistance) ve Alex Spotswood (Star Wars: The Clone Wars, Star Wars Rebels) görev yapıyor. Rau aynı zamanda denetleme direktörüdür ve Corbett baş yazar olarak görev yapmaktadır.

Diziler ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.