Haberler

13 Haziran 2021

The Book of Boba Fett dizisinden son gelişmeler

The Mandalorian dizisinin ikinci sezonunun finali ile duyurulan ve hayranlar arasında büyük beklentiler uyandıran The Book of Boba Fett dizisi hakkında bazı soru işaretlerini ortadan kaldıran bilgiler, kısa süre önce yapılan röportajlar ile ortaya çıkmış durumda.

Dizi, aslında Mandalorian’ın 2.5’uncu sezonu

Collider’dan gelen bilgilere göre The Book of Boba Fett’in çekimleri resmi olarak tamamlandı. Başrollerinde Temuera Morrison ve Ming-Na Wen’in yer alacağı dizi Aralık ayında Disney+ platformunda yayınlanacak ve ilk sezonunda Mandalorian’ın ikinci ve üçüncü sezonu arasında olanlara değinecek.

Empire Strikes Back ve Mandalorian arasında flashback sahneleri olacak

Rotten Tomatoes’un Temuera Morrison ile yaptığı röportaja göre, dizide sadece Mandalorian’ın ikinci sezonunun sonrasında olanlar değil, aynı zamanda Empire Strikes Back’teki olayların hemen sonrasını anlatan flashback sahneler de bulunacak.

Çok fazla konuşamıyoruz ama, onun geçmişini görecek ve Empire Strikes Back’ten beri ne yaptığını izleyeceğiz. Onun tek bir yere çakılı olduğu düşüncesi var, şimdi bu fırsat ile zamanda geriye giderek onun yolculuğunu ve aslında nasıl biri olduğunu öğrenebileceğiz.

Temuera Morrison

Bazı bölümleri Robert Rodriguez yönetti

Yine aynı Rotten Tomatoes röportajına göre, Mandalorian’ın 16. bölümünü yöneten Robert Rodriguez, TBoBF dizisinde de birkaç bölümü yönetmiş. Yine aynı röportajda, başka yetenekli yönetmenlerin de dizide görev aldığı belirtiliyor. Temuera Morrison’ın IMDb sayfasına göre dizinin en az yedi bölüm uzunluğunda olacağı düşünülüyor.

The Book of Boba Fett, Aralık 2021’de Disney+ platformu üzerinde yayında olacak.

Diziler ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.