Haberler

27 Eylül 2020

Yeni HasLab projesi duyuruldu (Güncelleme: üretilecek)

Hasbro’nun kitle desteğine göre hayata geçirdiği ürün projeleri için kullandığı HasLab platformunun Star Wars ailesi için başlattığı en yeni ürün, Hasbro PulseCon etkinliğinde duyuruldu. Daha önce yeterli sayıda destekçi bulup üretimine başlanan ürün The Vintage Collection serisinden Jabba’s Sail Barge iken, bu kez desteğe açılan ürün ise yine aynı seriden Razor Crest gemisi oldu.

3.75 boyundaki figürlerle olacak bu geminin üretimi için gereken minimum 6000 destekçi hedefine, projenin duyurulmasının üzerinden bir gün geçtikten sonra ulaşıldı. $349,99’luk bir katılım ücreti bulunan projede, geminin yanı sıra bir de daha önce eşi benzeri olmayan, kumaş pelerin detayına sahip Beskar zırhlı bir Mandalorian figürü yer alacak. Ürünlerin 2021 sonbaharında sevke hazır olması bekleniyor, ve ürün şu an yalnızca Kuzey Amerika kıtasında alıma açık durumda.

Resmi tanıtım metni ve özellikler:

Bu Vintage Collection Razor Crest, tüm Vintage ölçekli figürlerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bunu yapmak için, bu şeyi oldukça büyük yapmalıydık. İniş takımlarında oturduğunda 30 inç uzunluğunda (ana toplarla beraber), 20 inç genişliğinde ve 10.5 inç uzunluğunda olacak.

Bu, bunu şimdiye kadar yaptığımız en büyük Vintage Koleksiyonu araçlarından biri yapıyor. Ancak bu sadece boyutla ilgili değil. Bunu yaratmaya karar verdiğimizde, The Vintage Collection ilkelerine bağlı kalmak ve bunu, tek bir epik gösterim parçasıyla elde edebileceğimiz kadar doğru ekrana yakın hale getiren çok sayıda, son derece ayrıntılı özelliğin olduğundan emin olmak istedik.

• Kokpit, Vintage Koleksiyon figürlerine uyan üç koltuklu tamamen ayrıntılı bir iç mekanı ortaya çıkarmak için açılır
• Jawa’ların 1. sezon sahnelerini yeniden oluşturmak için sökülebilir motorlar ve çıkarılabilir gövde panelleri gemiyi hurdaya ayırır
• Figürlerin, galaksinin attığı her tür tehlikeye karşı her zaman hazır olmasını sağlamak için pakete dahil, çıkarılabilir, diziden ilham alan silah aksesuarlarına sahip bir silah dolabı
• Bir karbon dondurma odası ve kargo ağlı kargo ambarı
• Ödül avcıları, arka ve yan kapıların açılması ve rampaların indirilmesi ile bir giriş veya hızlı bir çıkış yapabilir
• Çıkarılabilir iniş takımı
• Bir figürün saklanabileceği boşluklu ranza alanı

Bunlar, The Vintage Collection Razor Crest’te bekleyebileceğiniz özelliklerden sadece birkaçı. Oh evet, ve biz de yepyeni bir figür ekliyoruz: Mandalorian kendisi Beskar zırhıyla süslenmiş ve türünün tek örneği yumuşak peleriniyle kokpite kolayca yerleştirilebiliyor.

Ürünün üretimi, hedeflenen 6.000 destekçiye ulaşıldığı için kesinleşti. Şayet bu sayısı 8.000 destekçiye erişirse Hasbro gemiye bir de kaçış podu ekleyecek. Destekçi sayısı 10.000 olursa ne olduğu henüz bilinmeyen bir ilave daha yapılacak.

Koleksiyon , , ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.