Haberler

5 Mayıs 2020

Jedi: Fallen Order için ücretsiz güncelleme

Geçtiğimiz yılın hit Star Wars oyunu Jedi: Fallen Order için içinde bulunduğumuz karantina günlerini şenlendirecek ücretsiz bir güncelleme yayınlandı. Paketin içinde Cal ve BD-1 için bazı kozmetik yeniliklerin yanı sıra bazı yeni oyun modları bulunuyor.

Meditasyon Eğitimi
Güncellemenin en büyük kısmı bu. Oyundaki meditasyon noktalarından erişilebilen bu kısmın altında iki oyun modu var: Combat Challenges ve Battle Grid.

Usta oyunculara yönelik hazırlanmış olan Combat Challenges ile Cal, üzerine dalga dalga gelen düşmanlarla, aralarında Fortress Inquisitorius’un da bulunduğu, galaksinin farklı noktalarında çarpışabilecek. Her mekanın kendine ögü zorlukları olacak.

Toplamda 12 mücadele bulunuyor ve her mücadele üç yıldız kazanma hakkı sunuyor. 12 yıldız toplandığı takdirde BD-1 için üç yeni görünüm kazanılıyor.

Oyuna eklenen diğer mod ise önceden bahsettiğimiz gibi Battle Grid. Sandbox olarak nitelendirebileceğimiz bu mod ile oyuncular kendi çarpışmalarını tasarlayabilecekler. Konum, savaşılacak kişi sayısı, ve kiminle (veya neyle) savaşılacağının seçimi tamamen size kalmış. Zorluk seviyeleri de ayrıca ayarlanabiliyor.

New Journey+
Bu mod ile, eğer oyunu önceden bitirdiyseniz, ilk oynayışınızdaki kozmetik ilerlemeleri oyunun en başından itibaren kullanabiliyorsunuz, ancak Güç yeteneklerini en baştan öğrenmeniz gerekiyor. İlk oynayışınızda açtığınız sandıkları tekrar açmanıza gerek yok.

Ek olarak, NJ+ modunda Cal için Inquisitor üniforması ve kırmızı kyber kristali açılmış olacak. Bu moda ilave olarak Protection and Defense I & II ışın kılıçları dahil olacak.

Erişilebilirlik güncellemeleri
Oyunculardan gelen geri bildirimlere dayanarak oynanış için bazı güncellemeler yapıldı.

  • Quick-time event’ler istenirse atlanabilecek
  • Tutunma tuşunu basık tutmaya artık gerek yok
  • Bir şeyle etkileşim sağlamak için tuş basık tutmaya artık gerek yok
  • Yazı boyutları ayarlanabilir olacak

Jedi: Fallen Order güncellemesini şimdi indirebilirsiniz.

Oyunlar

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.