Haberler

26 Nisan 2020

Cassian Andor dizisinden son gelişmeler

Disney Plus platformu için hazırlanmakta olan Star Wars dizilerinden birinin, Rogue One filmi ile tanıdığımız Cassian Andor karakteri üzerine odaklanacağını daha önce paylaşmıştık. Coronavirus karantinalarının devam ettiği bu dönemde, dizi hakkında bazı yeni bilgiler ortaya çıktı.

Oscar ödüllü özel efekt uzmanı Neal Scanlan’ın gerçekleştirdiği bir röportajda, dizinin ön yapımına altı hafta kalmışken coronavirüs salgınının başladığı ortaya çıktı. Scanlan ayrıca senaryo yazım aşamasının sonlarına gelindiğini belirtti.

Bir diğer önemli detay da dizinin hangi zaman diliminde geçtiğinin netleşmiş olması. Cassian Andor dizisi, Rogue One filminden (ve dolayısıyla Bölüm IV: Yeni Bir Umut filminden) beş yıl öncesini anlatacak.

Cassian Andor dizisinin oyuncu kadrosuyla ilgili de bazı gelişmeler meydana geldi:

  • Variety’nin haberine göre kadroya, Good Will Hunting, Pirates of the Caribbean ve son dönemde yer aldığı Chernobyl dizisi ile tanınan İsveçli aktör Stellan Skarsgaard katıldı.
  • Kadroya dahil olan bir diğer oyuncu ise Fury filminde yer alan ve nispeten daha az tanınan Kyle Soller.
  • Hem Sith’in İntikamı, hem de Rogue One’da Mon Mothma karakterini canlandıran Genevieve O’Reilly de yine aynı karakterle dizide yer alacak
  • Diziye katılan son isim ise, daha önce pek oyunculuk deneyimi olmayan ve dizide hangi karakteri canlandıracağı bilinmeyen Denise Gough oldu.
Diziler ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.