Haberler

24 Şubat 2020

Hasbro’nun Baby Yoda ve Black Series figürleri ön siparişte!

İlk kez 22 Şubat’ta New York Oyuncak Fuarı’nda tanıtılan The Child Animatronic Edition ve Star Wars Black Series koleksiyon ürünlerinin bir kısmı, tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de hayranları için ön siparişe açıldı.

Hasbro, yeni “The Child Animatronic Edition” ve “Star Wars The Black Series The Empire Strikes Back 40. Yıl” koleksiyon ürünlerini 22 Şubat’ta New York’ta gerçekleştirilen Uluslararası New York Oyuncak Fuarı’nda tanıttı. 2020 yılında en geç Ağustos ayında Türkiye’de de hayranlarıyla buluşacak olan ürünler, tüm dünya ile aynı anda ön siparişe açıldı. Siparişler www.dreamersfigure.com adresinden verilebiliyor.

STAR WARS THE CHILD ANIMATRONIC EDITION

“Bebek Yoda”ya benzese de bu sevimli yaratığa “The Child” (Çocuk) deniliyor. Star Wars’un bu animatronik figürüyle şimdi de siz onun koruyucusu olacaksınız. The Child Animatronic Edition’ın tepesine dokunulduğunda 25’ten fazla ses ve hareket kombinasyonu aktive oluyor. Bunlara mutlu ve heyecanlı sesler, kıkırdamalar, anlaşılmaz bebek konuşmaları, Güç efekti sesleri de dahil. Figür kafasını yukarı aşağı, kulaklarını öne arkaya hareket ettiriyor; gözlerini açıp kapıyor. The Child Animatronic Edition’ın kafası 3 kez okşandığında Güç modu aktive oluyor; animatronik figür kolunu kaldırıp gözlerini kapıyor ve sanki Gücü kullanıyormuş gibi ses çıkarıyor. Figür yatırıldığında gözlerini kapıyor ve “Güç uykusu”na yatıyor. The Mandalorian dizisindeki hayranların sevdiği karakterden ilham alınarak tasarlanan Star Wars The Child Animatronic Edition, çıkarılabilen Mandalorian kolye ve kaliteli yumuşak kumaştan giysisiyle sunuluyor.

2 adet AAA alkalin ince kalem pille çalışır. Piller kutuya dahildir.


STAR WARS: THE BLACK SERIES 40. YIL DÖNÜMÜ FİGÜRLERİ

STAR WARS: THE BLACK SERIES figürleri ince detaylara sahip tasarımıyla STAR WARS tutkunlarının seveceği kalite ve gerçekliği bir araya getiriyor. STAR WARS: THE EMPIRE STRIKES BACK filminin 40. yıl dönümünü kutlamak için hazırlanan, STAR WARS: THE BLACK SERIES koleksiyonundan figürler; filmden ilham alan tasarıma, ince detaylara ve orijinal Kenner markalı ambalaja sahip. 15 cm boyutundaki bu figürleri çoklu eklem noktaları sayesinde koleksiyonerler, koleksiyonlarında farklı pozlarda sergileyebilecek. Türkiye’de ön siparişe sunulan seride; Lando Calrissian, Luke Skywalker (Snowspeeder), R2-D2 (Dagobah), Rebel Soldier (Hoth) ve Imperial TIE Fighter Pilot’ın aksiyon figürleri yer alıyor.


STAR WARS: THE BLACK SERIES IMPERIAL PROBE DROID DELUXE Figür

STAR WARS: THE EMPIRE STRIKES BACK filminin 40. yıl dönümüne özel olarak tasarlanan STAR WARS: THE BLACK SERIES IMPERIAL PROBE DROID DELUXE Figür Türkiye’de ön satışa açılan bir diğer ürün. STAR WARS hayranları ve koleksiyonerleri, 5 noktadan hareketli, kaliteli detaylara sahip, sergileme standıyla birlikte sunulan bu figürü koleksiyonlarında farklı pozlarda rahatça sergileyebilecek.

Koleksiyon , , ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.