Haberler

4 Aralık 2019

Bebek Yoda raflara çıkmaya hazırlanıyor

Mandalorian dizisi ile ilk olarak tanıştığımız, sevimliliği ile görenlerin kalbine taht kuran ve henüz bir gerçek adı veya resmi ırkı açıklanmadığı için hayranlar arasında Bebek Yoda olarak anılan karakterin, merakla beklenen ürünleri için bazı yeni detaylar gün ışığına çıktı.

Resmi kanallar tarafından şimdilik “The Kid” yani “Çocuk” olarak anılan karakter için ilk ürün Funko Pop firmasından gelecek. Funko, bu karakter için standart 3,75’lik boyutun haricinde bir de 10 inçlik standart üstü bir versiyon da hazırlıyor. Ürünlerin fiyatı şimdilik belli değil, çıkış tarihi de bahar ayları olarak belirtiliyor.

Funko Pop

Bebek Yoda’ya odaklanan bir diğer firma da Mattel. Vinil bir baş, ve peluş bir vücuda sahip olacak 11 inç boyutundaki Mattel ürünü 1 Nisan 2020 tarihinde $25’lık fiyat etiketi ile raflarda olacak. Ürün an itibariyle Disney mağazasında ön siparişe açık.

Mattel

Eğer puzzle meraklısı iseniz Buffalo Games’ten 500 parçalık bir puzzle’ı da Amazon‘dan sipariş edebilirsiniz, ürünün Aralık sonu çıkması bekleniyor.

Buffalo Games

Hasbro, Lego ve diğer firmaların da 2020 yılı boyunca bu karaktere odaklanan ürünler çıkaracağı açıklandı.

Ürünler raflarda yerlerini aldıktan sonra meraklı hayranların hepsinin ödül avcısı kesilip Bebek Yoda’nın peşine düşeceğinden hiç şüphemiz yok.

Koleksiyon , , ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.