Haberler

15 Ağustos 2019

Star Wars: Resistance, ikinci sezon ile veda edecek

Geçtiğimiz sene yayın hayatına başlayan ve hayranların genel olarak ilgisini çekmeyi pek de başaramayan Star Wars animasyon dizisi Star Wars: Resistance ‘ın 6 Ekim’de başlayacak yeni sezonu için bir fragman yayınlandı.

İkinci sezonunun oldukça hareketli geçeceğini gösteren fragman bir de sürpriz bir gelişmeyi içeriyor: bu sezon dizinin son sezonu olacak.

Resmi Star Wars sitesindeki açıklama şöyle:

Kaz, Tam, Colossus istasyonundaki diğer ekip üyeleri, epik bir ikinci ve son sezon için bu sonbaharda ışık hızına çıkıyor. Star Wars: Resistance ‘ın ikinci sezonunun ilk bölümü 6 Ekim Pazar günü Disney Channel ve DisneyNOW, ardından da Disney XD’de yayınlanacak.

Star Wars: Son Jedi’daki olaylar esnasında geçen hikaye, İlk Düzen’den kaçan Kazuda Xiono ve Colossus sakinlerinin uzayda kaybolması ve Tam Ryvora’yı yanlarına alan Ajan Tierny ve Komutan Pyre’ın onları takip etmesi ile sürecek. Fragmanda Yüce Lider Kylo Ren’in yanı sıra General Hux, Yüzbaşı Phasma ve başka pek çok tanıdık yüz ile beraber daha önce hiç görülmemiş bir Hutt gangster de kendini gösteriyor. Heyecan verici bu son sezon, beladan kurtulamayan bir galakside hiç beklenmedik kahramanların nasıl umut kıvılcımı olabileceklerini anlatacak.

Seslendirme ekibine katılanlar:
Joe Manganiello (Magic Mike) – Ax Tagrin
Daveed Diggs (Broadway’deki Hamilton müzikalinden) – Norath Kev
Matthew Wood (Star Wars: The Clone Wars) – Kylo Ren
Lucy Lawless (Xena: Savaşçı Prenses) – Aeos Kraliçesi

Diziler

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.