Haberler

22 Mayıs 2019

Vanity Fair, Bölüm IX’dan yeni fotoğraflar yayınladı

Dünyaca ünlü magazin dergisi Vanity Fair , bugün Bölüm IX’a özel yerdiği bir makale ve derginin foto muhabiri Annie Leibovitz’in Ürdün’de süren çekimler sırasında yakaladığı fotoğrafları yayınladı. Makalede, filmdeki bazı yeni karakter ve gezegenlerin tam adları ortaya çıktı.

Aşağıda paylaştığımız fotoğrafların üzerine tıklayarak büyük hallerini görüntüleyebilir, detayları karelerin altında okuyabilirsiniz.

Dokuz Star Wars filminde de C-3PO’yu canlandıran Anthony Daniels, yeniden altın renkli droide hayat veriyor. Daniels bu filmde C-3PO’nun herkesi şaşırtacak bir şey yapacağını söylüyor.
Kylo Ren’in ürkütücü adamları Knights of Ren nihayet sahnede.
Keri Russell, tam adı Zorri Bliss olan bir haydut karakteri canlandırıyor. Karakter bu karede, karla kaplı Kijimi gezegeninin hırsız mahallesinde gözüküyor.
Aktör Richard E. Grant‘in canlandırdığı karakter bu kare ile ortaya çıktı. Sadık General Pryde ‘ı canlandıran oyuncu, General Hux’ı canlandıran Domnhall Gleeson ile Kylo Ren’in yıldız destroyerinin köprüsünde gözüküyor.
Joonas Suotamo (Chewbacca), Ridley, Anthony Daniels (C-3PO), ve John Boyega (Finn), bir kovalamaca sahnesinin çekimleri için sıra bekliyorlar.
Kamera operatörü Colin Anderson Chewbacca, BB-8 ve Rey’in yer aldığı kovalamaca sahnesi için hazırlık yapıyor.
Tarihi bir anı gösteren bu karede Lando’yu canlandıran Billy Dee Williams, Chewbacca, BB-8 ve Poe Dameron ile gözüküyor. Williams, Lando için “o hayatta kalabilen biri” diyor.
Finn ve yeni müttefiki Jannah (Naomi Ackie), orbak adında at benzeri yaratıkların üzerinde İlk Düzen kuvvetlerine karşı ilerliyorlar.
Ürdün’ün yerlileri, Pasaana gezegeninin yerli halkı Aki-Aki ‘leri canlandırıyor.
Kylo Ren (Adam Driver) ve Rey, fırtınalı bir ortamda ışın kılıçları ile savaşıyorlar. Driver’ın “belki bağı” adını verdiği Güç bağlantılarının daha önce gözükenden daha derin olduğu ortaya çıkıyor.
Besteci John Williams, yeni Star Wars filmi üzerinde çalışıyor.
Luke’u canlandıran aktör Mark Hamill, R2-D2 ile birlikte.
Filmler
Bir Yorum
  1. Heyecanla bekleyemiyoruz. Gelsin artık ara film erken gelince doz alımı biraz gecikti bu bölümde. Güç sizinle olsun.

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.