Haberler

14 Mayıs 2019

Sıradaki Star Wars filmi Benioff ve Weiss’tan

Bu yılın sonunda gösterime girecek olan “The Rise of Skywalker”ın ardından Star Wars filmlerinin hangi takvimde gelmeye devam edeceğini geçen haftaki haberimizde paylaşmıştık. Disney’in CEO’su Bob Iger, bugün gerçekleştirdiği bir soru-cevap oturumunda bu filmlerden ilkinin, yani 2022 yılında yayınlanacak olanın, yine önceden Star Wars yapımcılık görevleri duyurulmuş olan David Benioff ve D.B. Weiss’a ait olacağını aktardı. Ancak daha önceden Rian Johnson’a emanet edildiği belirtilen üçlemeye değinmedi ve takvime bakıldığında tarihi belli olan üç filmden birinin Benioff ve Weiss’a ait olduğuna ve Johnson’ın da üç film yapması gerektiğine bakacak olursak, Johnson üçlemesi hakkında soru işaretleri artıyor.

Game of Thrones dizisinin de yaratıcıları olan Benioff ve Weiss, dizinin son sezonundan dolayı halihazırda eleştiri yağmuruna tutuluyorlar.

Bob Iger’a ait bir diğer önemli açıklama ise Disney+ ile ilgili. Iger, açıklamasında Disney+ platformu için The Mandalorian ve Cassian Andor dizilerinin haricinde bir Star Wars dizisinin daha hazırlanmakta olduğunu belirtti.

Filmler ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.