Haberler

9 Mart 2019

Türkçe Star Wars çizgiromanlarının sayısı artıyor

Ülkemizde Star Wars çizgiromanlarını Türkçe olarak yayınlayan Çizgi Düşler Yayıncılık, şu ana kadar satışa sunduğu Star Wars çizgiroman serilerine iki yeni ekleme daha yaptı.

Önceden devam eden Darth Vader çizgiromanına devam niteliği taşıyan “Vader Vuruldu (Vader Down), 144 sayılık bir cilt ve 40TL’den satışa çıktı.

YENİ STAR WARS ÇAĞININ EN GÖRKEMLİ İKİ ÇİZGİ ROMAN SERİSİ BU KİTAPTA İLK KEZ KESİŞİYOR!
Darth Vader kendisini asi filosuna karşı tek başına bulunca, yakınlardaki bir gezegene çakılıyor. Asiler bu fırsatı değerlendirip en büyük düşmanlarından birinden kurtulacak mı… Yoksa Güç’ün karanlık tarafının gazabını mı hissedecekler? Sith Lordu vurulmuş olabilir ama işi bitmiş değil! Tüm favorileriniz bu ciltte; eski ve yeni, iyi ve kötü; Luke! Vader! Leia! Aphra! Han! 3-PO,R2, Üç Sıfır ve BT-1! Ve iki Wookie’nin kıran kırana kapışmasında, Chewbacca, Kara Krrsantan’a karşı!

Bu ciltte Jason Aaron ve Kieron Gillen tarafından yazılan, Mike Deodato ve Salvador Larroca tarafından çizilen Star Wars Vader Down, Star Wars (2015)#13-14 ve Darth Vader #13-14 arası sayılar bir araya getirilmiştir.

Piyasaya çıkan diğer bir Star Wars çizgiromanı ise Darth Maul. 24 sayfalık tek sayı olarak yayınlanan Darth Maul’un fiyatı 12TL ve önümüzdeki hafta itibariyle popüler kitap mağazalarının raflarında yerini alacak. Darth Maul’un normal kapağının yanı sıra, biri tamamen beyaz, diğeri tamamen siyah olmak üzere iki varyant kapağı da olacak. Siyah varyant kapağın dünya Star Wars çizgiroman tarihinde ilk kez ülkemizde uygulandığı belirtiliyor.

YENİ STAR WARS ÇAĞININ GÖRKEMLİ KÖTÜ ADAMI DARTH MAUL İLK KEZ TÜRKÇE!
Karanlıkta kadim bir düşman harekete geçmeye hazırlanıyor. Uzun zaman önce yok edildikleri sanılan, kendilerini Güç’ün karanlık tarafına adamış olan Sith, galaksideki barış ve adaletin muhafızları Jedilar’ı ortadan kaldırmak için gizlice çalışıyor. Darth Sidious ve çırağı Darth Maul, saldırmak için doğru anın gelmesini bekliyorlar. Ama Sidious bir dizi karmaşık hile ve entrika planlarken Maul giderek sabırsızlanıyor. İntikam anı hızla yaklaşıyor ama Maul o kadar beklemeye niyetli değil…

Bu fasikül, Cullen Bunn tarafından yazılan, Luke Ross tarafından çizilen Star Wars: Darth Maul (2017) #1 sayısının tıpkıbasımıdır.
Kitaplar , , ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.