Haberler

14 Kasım 2018

Çizgiroman Ödüllü Çekilişlerimiz Devam Ediyor

Çizgi Düşler Yayınevi katkıları ile gerçekleştirdiğimiz çekilişler devam ediyor!

Marvel çatısı altında yayınlanan Vader, Star Wars-1, Star Wars-2, Han Solo ve Prenses Leia çizgiroman ciltlerinden oluşan, 5 serilik setleri kazanabileceğiniz yarışma ve çekilişlerimizi her hafta pazar günü sitemiz ve sosyal medya sayfalarımız üzerinden duyuruyor olacağız.

14 Kasım Çarşamba günü başlayan üçüncü yarışmamız Instagram üzerinden gerçekleşecek olup 21 Kasım Çarşamba günü sona erecek. Çekilişe katılıp kazanma şansı yakalamak için yapmanız gerekenler burada:

View this post on Instagram

Çizgi Düşler Yayınevi ortaklığı ile gerçekleştirdiğimiz, 5 ciltlik Star Wars çizgiroman seti ödüllü ÇEKİLİŞ sürüyor! Katılmak için yapman gerekenler: 1. @cizgidusleryayinevi 'ni takip et 2. @yildizsavaslari 'nı takip et 3. @anatolia.outpost 'u takip et 4. @lejyon501 'i takip et 5. Bu fotoğrafı beğen 6. Bu fotoğrafın altındaki yorumlarda üç arkadaşını etiketle (farklı yorumlarda farklı 3 kişiyi etiketleyerek şansını arttırabilirsin) Üçüncü çekiliş 14 Kasım Çarşamba günü başlayıp 21 Kasım Çarşamba günü sona erecek, katıl ve KAZAN! #yildizsavaslari #starwars #lejyon501 #asilejyonu #cizgidusler #darthvader #cekilis #yarisma #hansolo #princessleia #cizgidusler

A post shared by Lejyon501 (@lejyon501) on

Güç Sizinle Olsun!

Kitaplar , , , ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.