Haberler

7 Ekim 2018

Çizgiroman Ödüllü Çekilişlerimiz Sürüyor!

Çizgi Düşler Yayınevi katkıları ile gerçekleştirdiğimiz çekilişler sürüyor!

Marvel çatısı altında yayınlanan Vader, Star Wars-1, Star Wars-2, Han Solo ve Prenses Leia çizgiroman ciltlerinden oluşan, 5 serilik setleri kazanabileceğiniz yarışma ve çekilişlerimizi her hafta pazar günü sitemiz ve sosyal medya sayfalarımız üzerinden duyuruyor olacağız.

7 Ekim Pazar günü başlayan ikinci yarışmamız Instagram üzerinden gerçekleşecek ve 13 Ekim Cumartesi günü sona erecek. Çekilişe katılıp kazanma şansı yakalamak için yapmanız gerekenler burada:

View this post on Instagram

Çizgi Düşler Yayınevi ortaklığı ile gerçekleştirdiğimiz, 5 ciltlik Star Wars çizgiroman seti ödüllü ÇEKİLİŞ devam ediyor! Katılmak için yapman gerekenler: 1. @cizgidusleryayinevi 'ni takip et 2. @yildizsavaslari 'nı takip et 3. @anatolia.outpost 'u takip et 4. @lejyon501 'i takip et 5. Bu fotoğrafı beğen 6. Bu fotoğrafın altındaki yorumlarda üç arkadaşını etiketle (farklı yorumlarda farklı 3 kişiyi etiketleyerek şansını arttırabilirsin) İkinci çekiliş 7 Ekim Pazar günü başlayıp 13 Ekim Cumartesi günü sona erecek, katıl ve KAZAN! #yildizsavaslari #starwars #lejyon501 #asilejyonu #cizgidusler #darthvader #cekilis #yarisma #hansolo #princessleia

A post shared by Yildiz Savaslari (@yildizsavaslari) on

Güç Sizinle Olsun!

Kitaplar , , , ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.