Haberler

30 Ocak 2018

Eski G.E. Karakterleri Geri Dönebilir!

Bilindiği üzere Disney, Lucasfilm’i 2012’de satın aldıktan sonra o güne kadar çıkmış tüm Genişletilmiş Evren içeriğinin yok sayılacağı açıklanmıştı. Fakat görünüşe göre bununla büyük bir hata yapıldığı zaman içerisinde anlaşıldı ve bazı G.E. karakterleri bir bir geri dönmeye başladı. Şüphesiz bunun en büyük örneği, 1991 yılında karşımıza çıkan Büyük Amiral Thrawn’ın Star Wars: Asiler animasyon dizisiyle geri dönmesi oldu.

Diğer bir yandan, Mayıs ayında gösterime girecek “Solo: Bir Star Wars Hikayesi” filminde de çizgiromanlardan tanınan Tag ve Bink karakterlerinin yer alacağı filmin yönetmeni Ron Howard tarafından doğrulandı.

Ve şimdi, Lucasfilm Hikaye Grubu’nun başındaki Leland Chee, sosyal medyada kendisine sorulan soruya verdiği yanıtta bu geri dönüşlerin daha da artacağını açıkça söylüyor:

“@HolocronKeeper grubunuzun fikirler ve ilham için Legends (eski G.E.)’a baktığını biliyorum. Başka karakterlerin (Revan, Darth Zannah gibi) geri getirilme ihtimali var mı? Ya da yeni karakterler yaratmak için eskiler şablon gibi mi kullanılıyor? Elbette Thrawn dışında #StarWars”

“Önümüzdeki aylarda çeşitli medya kanallarında karşımıza çıkacak bazı Legends karakterlerine inanamayacaksınız. Hey, eğer Tag ve Bink geri gelebiliyorsa, HERŞEY mümkün.”

Bu gelişme, hayranlar arasında favori olan Mara Jade, Darth Revan, Prens Xizor gibi karakterler için açık kapı bırakıyor.

Genişletilmiş Evren ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.