Haberler

5 Ocak 2018

LEGO Setleri Han Solo Filmi Hakkında İpuçları Veriyor!

Hakkında henüz neredeyse hiçbir şey bilmediğimiz Han Solo filmine ait asker, karakter ve araç tasarımları hakkında ilk ipuçları LEGO setlerinden geldi.

İlk olarak haberin kapağında gördüğünüz görsel ile başlayalım: bu görsel 2 hafta önce sızdığı zaman Disney bu görselin resmi olmadığını duyurmuştu. Ancak aşağıdaki resimlerde göreceğiniz üzere Disney bu konuda dürüst davranmamış; görselin resmi olması bir yana, aynı zamanda ürün ambalajları üzerinde bulunuyor.

İmparatorluk Devriye Savaş Paketi - tek kişilik, köşeli bir tasarıma sahip bir speeder ve iki yeni "range trooper" figürünün yanı sıra bir İmparatorluk Subayı ve bir İmparatorluk askeri figürü.
Han Solo Landspeeder - mavi bir landspeeder ve iki figür (beyaz yelekli bir Han Solo ve Kira). Sette bunlara ek olarak iki beyaz köpek benzeri hayvan figürü ve aracın burnunda bulunan füze bulunuyor.
Landspeeder - büyük ve kare biçiminde bir speeder, maskeli bir düşman ve onun askeri tarafından yönetiliyor, köpek benzeri hayvanlar bu sette de var.
İmparatorluk TIE Fighter'ı - Bu TIE Fighter biraz İlk Düzen TIE Fighter'ını andırıyor ve beraberinde 4 figür geliyor: stormtrooper, pilot ve iki bilinmeyen karakter.
Kessel Run Millenium Falcon - İşte bu ilginç! Yeni Bir Umut filminde Han Solo'nun "Kessel uçuşunu 12 parsekten daha kısa sürede yapmakla" övündüğünü hatırlarsınız. Şayet bu setin adı gerçekten böyle ise, filmde o meşhur uçuşu göreceğiz demektir. Geminin ön kısmında bir kargo podu bulunuyor ve setten 6 figür çıkıyor: Han Solo, Chewbacca, Land, kırmızı bir protokol droidi ve iki bilinmeyen karakter daha.
Han Solo Figürü - üzerinde kahverengi bir yelek, siyah pantolon, yaylı bir füze fırlatan bir tüfek var. Yüzü Harrison Ford'a benzemiyor.
İmparatorluk Stormtrooper Figürü - İmparatorluk Devriye Savaş Paketi'ndeki figürün aynısı.
Filmler ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.