Haberler

1 Haziran 2012

”Star Wars 1313” Duyuruldu!

01.06.2012 – Geçen hafta hakkında ilk haberlerini aldığımız yeni Star Wars oyununun gizemi nihayet ortadan kalktı. “Star Wars 1313” adı altında hayat bulacak oyun, Star Wars evreninin sabıkalılarla dolu yeraltı dünyasını anlatacak ve resmi tanıtımı 5-7 Haziran arasında Los Angeles’ta gerçekleştirilecek olan E3 oyun fuarında yapılacak. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Oyunculara, daha önce eşi benzeri görülmemiş derecede karanlık bir dünyada tehlikeli bir ödül avcısının kontrolünü verecek olan Star Wars 1313, Lucasfilm bünyesinde bulunan LucasArts, ILM, Lucasfilm Animation ve Skywalker Sound’daki büyük sanatçıları bir araya getirerek geliştiriliyor.

Third-person (üçüncü şahıs) açısından oynanacak olan bu aksiyon ve macera oyunu, Star Wars galaksisindeki en tehlikeli yer olan Coruscant yeraltı dünyasını da hayata geçirecek.

Coruscant’ın yüzeyinin derinliklerinde bulunan tehlikeli yeraltı dünyası Level 1313’den adını alan oyun, düşmanlarını avlamak için enteresan bir silah çeşitliliği bulunan ölümcül bir ödül avcısının kontrolünü sunacak ve bir suç komplosu hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak üzerine odaklanacak. Star Wars 1313’ün tehlikeli dünyasında doğaüstü Güç yeteneklerindense insani yetenek ve aletlerini kullanarak hayatta kalmaya çalışan bir kahramanı yöneteceğiz.

LucasArts başkanı Paul Meegan şöyle diyor:

“LucasArts’ın yoğun bir çabayla geliştirmekte olduğu bu projeyi paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Star Wars 1313, varlığını hep bildiğimiz ama daha önce hiç değinilmemiş Star Wars mitlerinin içine dalıyor. En iyi oynanış deneyimi ve görselliği hayata geçirmeye kararlıyız ve inanıyorum ki E3’te göstereceklerimiz kendilerini size anlatacak”.

Star Wars 1313 ile ilgili daha fazla haber çıktıkça sizlerle paylaşacağız, siz de bu sırada oyunun web sitesini inceleyebilir veya facebook sayfasına katılabilirsiniz.

Oyunlar ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.