Haberler

19 Temmuz 2011

Blu-ray Uygulaması Yarın Yayında!

Lucasfilm ve 20th Century Fox, Star Wars Blu-ray setinde yer alacak olan bonus içeriğe göz atmamızı sağlayacak bir uygulamayı iPad, iPhone ve iPod Touch kullanıcıları için yayınlamak üzere. Yarın, yani Comic-Con’un başlamasıyla beraber ücretsiz olarak yayınlanacak olan uygulamada, 40 saatin üzerinde olduğu belirtilen ek içerikten bazı bölümler yer alacak ve bunlar arasında konsept çizimler, modeller ve röportajlar bulunuyor. Basın duyurusunu ve uygulamadan bazı görselleri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

STAR WARS: THE COMPLETE SAGA seti 16 Eylül’de raflarda yer almadan önce hayranlar 40 saatten daha fazla olan ek içeriğe “Star Wars Blu-ray: Early Access uygulaması ile göz atabilecekler. Tüm iCihazlar için yayınlanacak olan uygulamada daha önce Lucasfilm arşivlerinden daha önce görülmemiş çizimler, konseptler, proplar, maketler ve kostümler üç boyutlu olarak yer alacak, ve ayrıca destekleyici röportajlar da bulunacak.

Star Wars: Blu-ray: Early Access uygulamasına yarın yani 20 Temmuz’da iTunes mağazasında ücretsiz olarak erişilebilecek.

Comic-Con’a gidecek olan hayranlar, #3528 numaralı standda hem uygulamaya hem de Blu-ray disklere daha yakından bakabilecek.

Star Wars Genel

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.