Haberler

19 Kasım 2006

KOTF’u Destekleme Zamanı !

Osman Günyaz’ın hazırladığı Knights of the Force modifikasyonu, tüm dünyadaki tasarımcıların katılacağı “ModDB 2006 – Yılın Modifikasyonu” yarışmasında yer alacak, ve bu kritik oylamada Tim, Türk hayranların desteğini bekliyor. Türkiye’yi temsil eden tek modifikasyonun bir Star Wars modifikasyonu olması, bizler için de ayrı bir gurur kaynağı olacak. Oylama hakkında daha detaylı bilgi için haberin devamını okuyabilirsiniz.

Oyunlar için geliştirilen modifikasyonların incelenip, indirilebildiği bir platform olan ModDB sitesi, bu yıl beşinci kez bir modifikasyon yarışması düzenliyor. Yüzlerce modifikasyonun aday olduğu yarışmada ise Türkiye’yi KotF temsil etmekte.

Dünya çapında binlerce bekleyeninin olduğu KotF, her ne kadar epey oy alacak gibi gözükse de Türkiye’deki hayranların da desteğine ihtiyaç duyuyor. Şayet KotF bu yarışmanın birincisi olursa pek çok oyun sitesi, dergileri ve theforce.net gibi Star Wars sitelerinde büyük çaplı tanıtım imkanına sahip olacak.

KotF’a oy vermek için aşağıdaki adrese girip VOTE yazan tuşa basmanız gerekiyor:

http://mods.moddb.com/3344/knights-of-the-force/

(not: hile olmaması adına çok sayıda ziyaretçi peş peşe oy attığı takdirde birkaç dakika oy atılamıyor, bu durumda yeniden denemelisiniz)

Bunun yanı sıra, KotF’dan yeni bir düello videosu da görücüye çıktı. Darth Maul ve Qui Gon’un Tatooine düellosunu yukarıda izleyebilirsiniz.

Oyunlar

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.