Haberler

27 Ekim 2006

Celebration IV Biletleri Satışa Sunuluyor!

Star Wars’un 30. yıldönümü için özel olarak planlanan Celebration IV’e katılım hakkında detaylar su yüzüne çıkmaya başladı. 24 Mayıs 2007’de Los Angeles’da gerçekleşecek ve 4 gün sürecek olan kutlamanın biletleri 30 Ekim’de satışa sunulacak. Biletler ve Celebration IV hakkındaki detaylar için haberin devamını okuyabilirsiniz.

30 Ekim Pazartesi günü Star Wars hayranları 24-28 Mayıs 2007’de gerçekleştirilecek olan Celebration IV’e katılabilmek için plan yapmaya resmen başlayabilecekler. Los Angeles Fuar Merkezi’nde yer alacak olan muazzam festivalin biletleri resmi Star Wars web sitesi üzerinden satışa sunulacak. Aktiviteye katılmak üzere bilet alanlar ayrıca Los Angeles’da aktivite kapsamındaki bazı otellerde konaklamak için de çeşitli indirimlerden faydalanabilecekler. Bilet alanların otel rezervasyon kodları 2 Kasım Perşembe’den itibaren email ile gönderilmeye başlanacak.

Biletler “dört günlük” ve “tek günlük” olmak üzere iki farklı türde satışa sunulacak. Star Wars Fan Kulübü üyelerine özel: dört günlük bilet alan üyeler 24 Mayıs günü sadece üyelerin katılabileceği beşinci bir günü Celebration IV’de geçirebilecekler. Dört günlük bilet sahibi üyeler ayrıca Celebration mağazalarına, fuar alanlarına, vitrinlere ve arşivlere öncelikli giriş hakkına sahip olacaklar. Üyelerin diğer ayrıcalıkları ise şu şekilde olacak:

• Üyeler kuyrukta beklemeyecek ve gösterilerde özel imtiyazlara sahip olacaklar.
• Oyunlar, ödüller ve ünlülerle buluşmalara özel giriş imkanı.
• Sadece üyeler için hazırlanmış özel gösteri ve eğlenceler.
• İnternetten dört günlük bilet alanlar için “Aile ve arkadaş” kuponları. Bu kuponlar sayesinde üye olmayanları da aktivite ve fuarlara, ve hatta sadece üyeler için hazırlanan özel güne sokabilecekler.

25-28 Mayıs tarihleri arasında ise bilet almışþ olan herkes tüm alanlara girip günü ve akşamı geçirerek unutulmaz bir eğlence yaşayacaklar.

Star Wars efsanesinin 30. yılını kutlarken ve heyecan verici yenilikleri beklerken, Celebration IV ise daha önce gerçekleştirilen ve 34,000’den daha fazla hayranýn katýldýðý Celebration III’den daha büyük ve heyecan verici olacak. Daha geniþ bir alana yayýlmýþ olan Los Angeles Fuar Merkezi’ne daha fazla konuk, daha fazla aktivite ve 24 saat açýk kalan bir Celebration maðazasý dahil olacak.

Los Angeles Otelleri

Celebration IV için Los Angeles’a yolculuk edecek olan için otel odasý durumu büyük bir soru iþareti. Celebration IV katýlýmcýlarý için özel olarak ayýrtýlmýþ pek çok oda bulunmakta.

Oda ücretleri otelden otele göre deðiþiyor fakat Celevration IV’ün resmi sayfasýndan rezervasyon yapýldýðý takdirde daha düþük ücretler bulmak mümkün. Biler satýn alanlara otel rezervasyon kodlarý 2 Kasým’dan itibaren gönderilmeye baþlanacak. Bu kodlar sayesinde odalar için online rezervasyon yapýlabilecek.

Star Wars Celebration IV giriþ ücretleri:

Ön Kayýt

4-Gün Yetiþkin $110
4-Gün Çocuk* $45
1-Gün Yetiþkin $40
1-Gün Çocuk* $20
(*6-12 yaþ arasý çocuklar için. 6 yaþ altý çocuklara giriþ ücretsiz)

Stand Fiyatý

4-Gün Yetiþkin $125
4-Gün Çocuk $55
1-Gün Yetiþkin $45
1-Gün Çocuk $25
(*6-12 yaþ arasý çocuklar için. 6 yaþ altý çocuklara giriþ ücretsiz)

Konu hakkýndaki görüþlerinizi forumumuzda paylaþabilirsiniz.

Etkinlikler

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.