Haberler

5 Haziran 2006

En Başarılı Kötü: Hayden Christensen !

Oscar’da yaşanılan hayal kırıklığından sonra tüm Star Wars hayranlarının umutlarını bağladığı MTV Film Ödülleri töreni geçtiğimiz gün yapıldı. Star Wars Bölüm III: Sith’in İntikamı’nın En Başarılı Kötü, En Başarılı Kahraman ve En İyi Dövüş olmak üzere üç dalda aday olduğu tören gecesinden yalnızca tek bir ödülle dönebildi. Hayden Christensen, “Darth Vader” rolü ile En Başarılı Kötü ödülüne layık görüldü. Detayları haberin devamında okuyabilirsiniz.

Star Wars’un aday olduğu En İyi Dövüş ödülünü Mr. & Mrs. Smith, En Başarılı Kahraman ödülü Batman rolü ile Christian Bale aldı.

Bunun yanı sıra ödül töreninde Gnarls Barkley müzik grubunun yeni parçası “Crazy” için özel bir müzikal performans gerçekleştirildi. Albümlerinin promosyon çalışmaları için grup üyeleri kılıktan kılığa girdiler, kostümlerini giydikleri filmler arasında Oz Büyücüsü, Büyük Lebowski, Clockwork Orange ve Star Wars bulunuyordu. Kostümler Lucasfilm’den gelmişti ve sahnede Darth Vader, bir Jedi, Jango, 2 Stormtrooper, 3 X-Wing pilotu, 4 İmparatorluk Subayı ve bir Chewbacca vardı.

Bu özel müzikal şovu ve elbette MTV Film Ödülleri törenini 8 Haziran Perşembe akşamı saat 20.30’da MTV’de izleyebilirsiniz.

Oyuncular

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.