Haberler

12 Mayıs 2006

Yeni Sürprizlerin İpuçları !

Starwars.com, 2007’de Star Wars efsanesine büyük bir yenilik getirecek olan çalışmanın konsept tasarımlarına ilişkin olarak heyecan verici bir sürpriz ilk bakış yaptı. Bunlar birçok kişiye yeni nesil Clone Wars animasyon dizisini çağrıştırırken, aynı zamanda 2007’deki büyük yıldönümü kutlamasıyla ilgili olarak da ufak ipuçları veriyor.

Starwars.com’daki duyuruda şöyle deniyor:

“Hayranlar, önümüzdeki yılı bir Star Wars yılı haline getirmeye çoktan hazırlar. 2007 yılı, efsanenin 30. yıldönümü olacak, ve bu kilometre taşını anlamlandıracak olası aktivite ve olayların fısıltıları dolanmaya başladı. Fakat henüz konuşulmamış olan şey, yılın en büyük eğlence olayı olmaya aday: Star Wars mitine eklenecek büyük bir yenilik. Hyperspace, 2007’nin sakladığı sırların görülebileceği ilk yer olacak. Zengin ve şaşırtıcı konsept tasarımlardan oluşan yeni bir resim serisi, önümüzdeki yılın büyük Star Wars sürprizinin başlangıcı.“

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

E3 fuarında LucasArts standında çekilen fotoğraflar ile sunulan iki resim, akıllara Darth Vader temalı yeni oyunu getiriyor. LucasArts oyun geliştirmede kullanacağı yeni teknolojilerden de söz ediyor, gelişmeleri aldıkça sizlere ulaştıracağız, YILDIZSAVAŞLARI.COM’da kalın.

Star Wars Genel

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.