Haberler

20 Ekim 2005

Kitap ödüllü yarışmamız başladı!

Yıldız Savaşları . Com’un armağan yağmuru devam ediyor! Yarışmamıza katılacak olan 5 talihli kişiyi “Han Solo’nun İntikamı” kitabı bekliyor! Detaylar için haberin devamını okuyabilirsiniz.

İthaki’nin katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz yarışmaya ilişkin detay ve bilgilere buradan ulaşmanız mümkün. Talimatları doğru şekilde takip eden 5 üyemiz, Han Solo serisinin ikinci kitabı olan “Han Solo’nun İntikamı” nı kazanacak. Kitabın konusu ise kısaca şöyle:

“Karlı bir iş vaadiyle kandırılan Han Solo işi kabul eder – hem de hiç soru sormadan. Chewbacca ile ikisi gezegene inip canlı yüklerini aldıktan sonra ağır bir suç işlediklerini farkederler; köle ticaretine alet edilmişlerdir – ve işledikleri suçun cezası idamdır. Han’ın droidi Bollux’un bilgisayar ortağı Mavi Max’in kıvrak zekası sayesinde Solo ile Chewbacca kötü niyetli işverenlerini alt ederler ancak bu yüzden işsiz kalırlar. Han Solo, köle tüccarlarının meçhul lideriyle görüşmeye karar verir. Ama karşılaştığı kişi kafasındaki köle tüccarı imajına pek uymamaktadır. Farkına vardıkları gerçek, başlarını ciddi bir belaya sokacaktır…”

YıldızSavaşları.Com ,

Konuyla ilgili görüşünüz nedir?

error: İçeriği kullanma izni için bizimle temasa geçin.